לפרטים או הרשמה השאירי פרטים כאן:

סדנאות וקורסים במרכז שירת ביתי

הדרכת הורים - בסיס

בסדנא בת 8 מפגשים נקבל כלים מעשיים לביסוס התקשורת והדינמיקה הנכונה עם ילדינו. נלמד על המתח שבין משמעת וסמכות לבין המקום הפרטי של הילד והרצון לתת לו להתפתח ולהיות עצמאי. 

סדנת בסיס המקנה ידע ותרגול לבניית התשתית האולטימטיבית ליחסים בין הורים לילדים.

קשב וריכוז

כלים להבנה ופיתוח ילדי קשב וריכוז. סדנא מתקדמת בת 12 מפגשים. הכוללת אימון אישי המכניס אותנו לתחושותיו של הילד, לצד הבנה מעמיקה של הנושא מהזוית הפסיכולוגית והנוירולוגית.

קואצ'ינג נשים

בסדנא עשירה מרתקת ואמיצה, נעבור תהליך אישי, מרחיב גבולות ופורץ דרך, לשדרוג אסטרטגי בחיים. 
נלמד על שינוי הרגלים, ונגלה חוזקות ועוצמות שלא הכרנו. נקבל כלים מעשיים להתפתחות בכל שלב ובכל תחום. נבנה תוכנית הצלחה אישית, נראה תוצאות ונצליח.  תשאפו, תסמנו מטרות, ובואו לקורס…

סדנת פעמונים- כלכלי

הקורס הכי חם לניהול נבון של כלכלת הבית . 
הקורס משלב רכישת ידע לצד אימון אישי לשינוי הרגלים, ולחשיבה יצירתית ויזמית לשדרוג ושיפור העיסוק וגובה השכר. 

הסדנא מתאימה למשפחות ואנשים פרטיים המעוניינים לנהל נכון יותר את המאזן שלהם. הסדנא פותחת את החשיבה להבנת הפוטנציאל האישי והמשפחתי להצלחה כלכלית. הצלחה שמייצרת שיפור מיידי באיכות החיים

הדרכת הורים- מתקדמים

סדנא בת 16 מפגשים. הסדנא מיועדת למי שרכש כשלים בסיסיים בהורות. הסדנא תתמקד בפיתוח יחסי אמון עמוקים, לצד פתיחות הדדית. במהלך הסדנא נעמוד על הבנת תהליך ההתפתחות הפסיכולוגית של הילד מיום הולדתו ועד 120. הסדנא עשירה בתוכן ועמוקה בידע. 

העצמה זוגית

אם אתם מדברים, אבל לא תמיד בשפה הנכונה. חולמים אהבה, באמת, אבל מתעוררים למציאות שוחקת. מעוניינים להשקיע וחוששים לישקוע. מתים להבנה, לליטוף, וחיים ליד כמעט ובערך
ה ס ד נ א ה ז א ת ב ד י ו ק ב ש ב י ל כ ם ! !!

במשך 10 מפגשים מרתקים, נעבור תהליך אישי וזוגי, שיעצים את כל הנקודות שבונות את הקשר. הסדנא בנויה מרכישת ידע לצד תרגול חוויתי, שעשוי להפתיע גם זוגות סקפטיים.

שיפור כישורי למידה

סדהא מותאמת להורים מחנכים וגננות, המיועדת להקנות ידע וכלים לפיתוח הלמידה והכישורים החברתיים של הילד. בסדנא נתמקד בנושאים הבאים: הצלחה ואי הצלחה בלמידה. ליקויי למידה שונים. כישורי שפה. שיפור מיומנויות כתיבה. ניהול וארגון זמן. זכרון, קשב וריכוז, יחסים חברתיים ועוד. 

הסדנא משלבת בין ידע תיאורתי לכלים המתאימים ליישום מיידי. 

שיפור כישורי תקשורת

יש אנשים, שבכל סיטואציה חברתית, תמיד מצליחים, ולוקחים את כל הקופה. בפגישות העסקיות, במפגש עם חברים ואפילו ביחסים עם בן הזוג והילדים.

תקשורת נכונה היא בסיס קריטי לכל מערכות היחסים שעוטפות אותנו. מי שפיתח ורכש כלים נכונים לדינמיקה עם החברה, בהכרח יצליח יותר.

בסדנא בת 6 מפגשים עשירים, נעבור אימון אישי, לפיתוח כישורי תקשורת אקטיבית ואפקטיבית. נקבל כלים ליישום יומיומי, ונלמד לעומק את הסודות להצלחה בין אישית.